Spectrum'da

yenilikçi düşünceleri

teknoloji tutkumuzla buluşturuyoruz...

 

Spectrum sıradan bir teknik ekipman kiralama firmasından çok, sizin için size özel projeler geliştiren ve bu projeleri dünyadaki en son teknolojiyi kullanarak hayata geçiren bir yapıdır.

 

Büyük küçük her türlü etkinliklerinizde, yaratıcı fikirleri teknoloji ile yoğurarak gerçeğe dönüştüren Spectrum, yurt çapında ve bir parçası olduğu AV Alliance'la da tüm dünyada, her zaman sizin yanınızdadır...

Etkinlikleriniz için IPTV sistemi....

BT teknolojilerine dayanan IPTV'ler, artık günümüzde genel kurumsal iletişim stratejisinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir. İş dünyası, şirket içindeki ve dışındaki kitlelerle daha iyi iletişim kurmak için kurumsal TV sistemlerinden yararlanmaktadır.

Canlı etkinlikler, eğitim videoları, haberler ve diğer bilgiler ağlar üzerinden yayınlanabilir. Örneğin, kurumsal bir TV sistemi satıcı eğitim programlarına yardımcı olabilir, en yeni ürün ve hizmetleri anlatan videoları, en ekonomik şekilde hedef kitlelere ulaştırır.

Sanal stüdyo...

Spectrum, ürün lansmanı ya da gösterişli bir kurumsal toplantı açılışını daha sahada uygulama aşamasına geçmeden çok önce 3 boyutlu olarak tasarlayabilir ve iş sırasındaki ses, ışık ve görüntü tasarımlarını programlayabilir. Bu, sahada size çok fazla zaman kazandıracak ve harcanan emeğin geri dönüşünü olumlu yönde etkileyecektir.

Spectrum kurulduğu günden bu yana teknoloji liderliğini gururla sürdürüyor. Çağa yakışan ve fark yaratan etkinlikler için her zaman yanınızdayız...

4K'ya hazırız....

4K, 4,096 x 2,160 piksel (1,9: 1) çözünürlüğe karşılık gelir. Ticari pazarda yeni TV'ler UHD'dir. Ultra Yüksek Çözünürlük ya da kısaca UHD, bu çözünürlüğü 3.840 x 2.160 (1.78: 1 en boy oranı) için dört katına çıkarır.

Spectrum şimdi video işleme altyapısını 4K 12G'ye yükseltiyor. Dünya çapında üreticilerden seçtiğimiz sinyal işleyici, video dağıtıcı, fiber optik aktarıcı, seçiciler okuyucular, kayıt cihazları ve medya oynatıcıları gibi yeni cihazlar ekipman parkurumuza ekliyoruz. Spectrum yakında yüksek güçlü 4K projektörlere yatırım yapmak için hazır olacak ....